Doktorantka Uniwersytetu Morskiego w Gdyni wyróżniona w konkursie o staż

Doktorantka Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

wyróżniona w konkursie o staż

w projekcie edukacyjnym „Rzecznicy Talentów” – edycja IV

~ Innowacyjne pomysły - Chroń własność intelektualną ~

 

Doktorantka Szkoły Doktorskiej UMG mgr Agnieszka Piotrowska-Kirschling (Wydział Zarządzania i Nauk o Jakości) została wyróżniona w konkursie o staż w ramach projektu edukacyjnego „Rzecznicy Talentów”.

Mgr Agnieszka Piotrowska-Kirschling w ramach projektu uczestniczyła w cyklu szkoleń w formie webinarów prowadzonych przez ekspertów Kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi i Kancelarii Prawnej JWP, którzy oprócz wiedzy teoretycznej prezentowali interesujące przykłady zaczerpnięte z bogatej praktyki zawodowej. Szkolenia odbywały się w okresie od października 2020r. do czerwca 2021r.  

Konkurencja w konkursie o staż w ramach projektu „Rzecznicy Talentów” – edycja IV była duża. W projekcie uczestniczyli studenci, doktoranci i pracownicy z 14 ośrodków akademickich w całym kraju. Mgr Agnieszka Piotrowska-Kirschling poprawnie rozwiązała konkursowy kazus i wzięła udział w indywidualnej rozmowie on-line, uzyskując wyróżnienie i miesięczny staż w jednym z biur Kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Uniwersytet Morski w Gdyni wspierał projekt „Rzecznicy Talentów” adresowany do studentów i doktorantów kierunków technicznych oraz pracowników akademickich, zawierając w październiku 2020r. umowę partnerską z Fundacją JWP Masz Pomysł Masz Patent Masz Zysk – Organizatorem działania mającego na celu popularyzację wiedzy z zakresu ochrony własności intelektualnej oraz zawodu rzecznika patentowego jako potencjalnej ścieżki kariery zawodowej. Działania w ramach realizacji umowy partnerskiej ze strony UMG koordynował Zespół ds. Własności Intelektualnej i Komercjalizacji Badań.

Więcej informacji o działaniu na stronie https://umg.edu.pl/aktualnosci/2020/umg-partnerem-w-projekcie-edukacyjnym-rzecznicy-talentow-edycja-iv

Podmiot udostępniający: 

UMG Zespół ds. Własności Intelektualnej i Komercjalizacji Badań

Wytworzył informację:

Magdalena Kukowska-Kaszuba
24.06.2021