X Międzynarodowa Konferencja Naukowa WZNJ oraz Jubileusz Prof. dr. hab. inż. Piotra Przybyłowskiego

W dniach 8-10 września 2021 r. na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbyła się X Międzynarodowa Konferencja Naukowa
„Rola towaroznawstwa w zarządzaniu jakością w warunkach gospodarki opartej na wiedzy”.

Patronat honorowy nad całym wydarzeniem objęli: JM Rektor Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, prof. dr hab. inż. Adam Weitrit, kpt. ż.w., Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich oraz Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Pierwszy dzień konferencji został poświęcony na obchody uroczystości Jubileuszu 50-lecia pracy naukowej i dydaktycznej prof. dr. hab. inż. Piotra Przybyłowskiego, w którym wzięło ponad 140 osób reprezentujących 24 ośrodki, stacjonarnie liczba uczestników wyniosła prawie 100 osób, pozostali uczestnicy dołączyli zdalnie na platformie MSTeams.

Informacje na temat konferencji znajdują się na stronie https://jakosc.wznj.umg.edu.pl/. Kolejna edycja planowana jest na 7-9 września 2022 roku.

A. Palka