Ostatnie pożegnanie Zbigniewa Wrońskiego

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Pana Zbigniewa Wrońskiego, wieloletniego pracownika Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, który zmarł 30 czerwca 2021 r.

Pan Zbigniew był kierowcą wielu rektorów uczelni, człowiekiem pogodnym, dyskretnym i uczynnym. Za swoje zasługi przez wiele lat pracy został odznaczony „Złotym Medalem za Długoletnią Służbę” oraz uhonorowany medalem „Zasłużony Pracownik Uniwersytetu Morskiego w Gdyni”. Swoją osobowością i pogodą ducha sprawiał, że współpraca z nim była prawdziwą przyjemnością.

Pan Zbigniew pozostanie w naszej pamięci jako człowiek zawsze serdeczny, życzliwy i uśmiechnięty, pełen ciepła i dobra dla innych. W bólu łączymy się z Jego Rodziną i Najbliższymi.

Uroczystości żałobne rozpoczną się w sobotę, 3 lipca, o godzinie 9:00 mszą świętą w kościele Parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Gościcinie.

Beata von Schada Borzyszkowska