Nowa Rada Uczelni w kadencji 2021 – 2024

W czwartek 07.01.2021 r. w Rektoracie odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady Uczelni. JM Rektor prof. dr hab. inż. kpt.ż.w. Adam Weintrit rozpoczął spotkanie od złożenia życzeń noworocznych oraz przedstawienia wszystkich członków Rady. Kadencja Rady rozpoczeła się 1 stycznia 2021 r. i potrwa do 31 grudnia 2024 r.

W skład Rady Uczelni Uniwersytetu Morskiego w Gdyni wchodzą:

spośród wspólnoty Uczelni:

• dr hab. inż. Kazimierz Witkowski, prof. UMG - Kierownik Katedry Siłowni Okrętowych
  • dr hab. inż. Przemysław Dmowski, prof. UMG - Katedra Zarządzania Jakością
  • dr hab. Adam Przybyłowski, prof. UMG - Kierownik Katedry Transportu  i Logistyki

spoza wspólnoty Uczelni:

• mgr Joanna Zielińska - Przewodnicząca Rady Miasta Gdyni
  • mgr inż. Andrzej Madejski - Prezes Polskiego Rejestru Statków
  • mgr inż. Sławomir Kalicki - Prezydent Grupy Firm Inter Marine

W skład Rady Uczelni wchodzi także przewodniczący Samorządu Studentów UMG - Marcel Głuchowski.

UMG Dział Promocji i Marketingu​

M. Kołodziejczak