Rektor UMG wręczył nominacje

JM Rektor UMG prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit, wraz z powołaniem nowych jednostek uniwersyteckich, wręczył nominacje kierownicze i dyrektorskie.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 39/21 z dnia 23 sierpnia 2021 r. w sprawie przekształcenia Katedry Zarządzania i Ekonomii, w miejsce katedry powstają dwa zakłady: Zakład Marketingu i Metod Ilościowych oraz Zakład Zarządzania i Ekonomii.

Nominację na stanowisko kierownika Zakładu Marketingu i Metod Ilościowych z rąk JM Rektora UMG przyjęła prof. dr hab. Barbara Marciszewska, z kolei kierownikiem Zakładu Zarządzania i Ekonomii mianowana została dr Katarzyna Skrzeszewska.

Podziękowania za dotychczas pełnioną rolę kierownika Katedry Zarządzania i Ekonomii JM Rektor UMG złożył na ręce dr hab. Joanny Kizielewicz, prof. UMG, która nadal pełni funkcję Prodziekana ds. Rozwoju i Współpracy na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości.

Na stanowisko Dyrektora Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni powołany został mgr Andrzej Popadiuk, który jednocześnie pełni funkcję Pełnomocnika Rektora ds. studiów MBA.

Nominacja prof. dr hab. Barbary Marciszewskiej.

Nominacja dr Katarzyny Skrzeszewskiej.

Podziękowania dla dr hab. Joanny Kizielewicz, prof. UMG.

Nominacja mgr Andrzeja Popadiuka.

Beata von Schada Borzyszkowska