Uroczyste otwarcie Szkoły Online "Cruise Management Course"

W poniedziałek 18 października JM Rektor prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit dokonał uroczystego otwarcia Szkoły Online "Cruise Management Course".

Zajęcia prowadzone przez międzynarodowy zespół wykładowców oraz ekspertów branżowych pozwalają na poznanie specyfiki obsługi sektora rejsów wycieczkowych oraz wymagań stawianych przez armatorów statków cruise. Szczególnie ważna jest tutaj oferta turystyczna miast i regionów docelowych, mogąca przyciągnąć potencjalnych turystów morskich.

Wydarzenie realizowane będzie do dnia 4 listopada br. w ramach międzynarodowego projektu JOHANNA. Obejmie prelekcje, warsztaty oraz wirtualne wizyty studyjne. Szkoła realizowana jest w formie siedmiu popołudniowych spotkań na platformie Teams.

Beata von Schada Borzyszkowska