Absolwentka UMG laureatką Konkursu o nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni

Praca inżynierska Pani Justyny Horbacz, absolwentki Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości, pt.: „Postawy mieszkańców Gdyni wobec innowacji w przestrzeni miejskiej jako element kształtowania wizerunku nowoczesnego miasta i jakości życia” pod kierunkiem dr. Romualda Zabrockiego, została wyróżniona w Konkursie o nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Miasta Gdyni - edycja 2022.

Zakończyła się kolejna edycja konkursu o nagrodę prezydenta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową – magisterską, inżynierską, doktorską – poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Gdyni.

Ideą konkursu jest zachęcanie studentów różnych kierunków studiów do podejmowania ważkich dla rozwoju Gdyni tematów w sposób twórczy, pomysłowy i możliwy do osiągnięcia. Poruszany temat musiał się koncentrować na rozwoju miasta i podnoszeniu jego konkurencyjności. Prace miały także odnosić się do przyjętych przez samorząd planów i programów.

Ekspertem zewnętrznym w Konkursie był prof. dr hab. Tadeusz Palmowski z Katedry Geografii Rozwoju Regionalnego na Uniwersytecie Gdańskim.

W tegorocznej edycji zostały wyróżnione trzy prace dyplomowe, a każdy z laureatów otrzymał nagrodę w wysokości 2 tys. zł.

W gronie zwycięzców znalazła się Pani Justyna Horbacz, absolwentka kierunku towaroznawstwo na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Promotorem wyróżnionej w konkursie pracy inżynierskiej pt. „Postawy mieszkańców Gdyni wobec innowacji w przestrzeni miejskiej jako element kształtowania wizerunku nowoczesnego miasta i jakości życia” był dr Romuald Zabrocki.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji o konkursie: Najlepsze prace o Gdyni nagrodzone - Gdynia (www.gdynia.pl)

Beata von Schada Borzyszkowska