Konferencja Prorektorów ds. kształcenia i studenckich Polskich Uczelni Technicznych

Uniwersytet Morski w Gdyni w dniach 13-15.01.2022 był gospodarzem kolejnej edycji Konferencji Prorektorów ds. kształcenia i studenckich Polskich Uczelni Technicznych.

Program tej edycji Konferencji ukierunkowano na dyskusję dotyczącą między innymi budowania atrakcyjnej oferty dydaktycznej, obsługi studentów z niepełnosprawnościami oraz pomocy psychologicznej dla studentów w okresie pandemii i po jej zakończeniu.

Konferencja stanowiła doskonałą okazję do dyskusji o bieżących problemach i wyzwaniach dotyczących zarówno procesu kształcenia, jak i spraw studenckich. Dawała także możliwość poznania specyfiki poszczególnych uczelni.

W dobie pandemii Covid-19 Konferencja stała się platformą wymiany doświadczeń dotyczących sprawnego, efektywnego i bezpiecznego prowadzenia procesu kształcenia.

Załączniki:

A. Czarnecka