Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie z wizytą w UMG

Ciekawe eksponaty w Sali Tradycji, nowoczesne symulatory i laboratoria zaprezentowane zostały uczniom z Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie, którzy odwiedzili naszą Uczelnię w dniu 29 listopada 2022 roku.

Przyszli maturzyści swoją wizytę w Uniwersytecie Morskim w Gdyni rozpoczęli od zwiedzania Sali Tradycji, w której poznali bogatą historię naszej Uczelni.

Następnie mogli poznać laboratoria na Wydziale Mechanicznym i Elektrycznym. Wysłuchali również ciekawego wykładu na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości pt. ”Aplikacje dietetyczne, czy to dobry patent”.

Uczniom została zaprezentowana również oferta edukacyjna Uczelni.

M. Zajk