Ostatnie pożegnanie Mariusza Rykowskiego

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Pana Mariusza Rykowskiego, wieloletniego pracownika Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, który zmarł 26 listopada 2022 roku.

Pan Mariusz pełnił funkcję Zastępcy Kierownika Działu Technicznego oraz Głównego Energetyka w naszej Uczelni. Był sumiennym pracownikiem i dobrym kolegą.

W naszej pamięci pozostanie jako osoba pełna ciepła i życzliwości dla innych. W bólu łączymy się z Jego Rodziną i Najbliższymi.

Uroczystości żałobne rozpoczną się w poniedziałek, 5 grudnia, o godz. 11:00 w Kościele św. Jerzego w Sopocie, gdzie zostanie wystawiona trumna i odmówiony zostanie różaniec.

Msza święta zostanie odprawiona o godzinie 11:30, a następnie o godzinie 13:00 odbędą się uroczystości na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie. Kondukt żałobny wyruszy spod 3 bramy (naprzeciwko schroniska).

Beata von Schada Borzyszkowska