Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Cyberbezpieczeństwo w Przemyśle Morskim

Cyberbezpieczeństwo w Przemyśle Morskim, studia podyplomowe Uniwersytet Morski w Gdyni

Do końca września można jeszcze aplikować na Studia Podyplomowe „Cyberbezpieczeństwo w Przemyśle Morskim”, na rok akademicki 2022/2023 (semestr zimowy) realizowane na Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Program studiów obejmuje pełne szkolenie Certified Ethical Hacker w wymiarze 40 godzin. Jest to jeden z najlepiej rozpoznawalnych na świecie certyfikatów z zakresu cyberbezpieczeństwa i jedno z najczęściej pojawiających się wymagań na stanowiska związane z cyberbezpieczeństwem.

- Absolwenci studiów otrzymują voucher uprawniający do przystąpienia do egzaminu Certified Ethical Hacker, po zdaniu którego otrzymują certyfikat CEH. Osoby zainteresowane podjęciem studiów, zachęcamy do składania dokumentów, zostało jeszcze kilka wolnych miejsc – mówi mgr inż. Rafał Cichocki, Kierownik Studiów Podyplomowych „Cyberbezpieczeństwo w Przemyśle Morskim”.

Więcej informacji: Cyberbezpieczeństwo w Przemyśle Morskim | Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni (umg.edu.pl)

B. von Schada Borzyszkowska