Uniwersytet Morski zaprasza na Studia Podyplomowe „Cyberbezpieczeństwo w Przemyśle Morskim”

Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni prowadzi rekrutację na Studia Podyplomowe „Cyberbezpieczeństwo w Przemyśle Morskim” na rok akademicki 2022/2023 (semestr zimowy) .

Program studiów obejmuje pełne szkolenie Certified Ethical Hacker v11 w wymiarze 40 godzin. Jest to jeden z najlepiej rozpoznawalnych na świecie certyfikatów z zakresu cyberbezpieczeństwa i jedno z najczęściej pojawiających się wymagań na stanowiska związane z cyberbezpieczeństwem. Absolwent studiów otrzymuje voucher uprawniający do przystąpienia do egzaminu Certified Ethical Hacker v11, po zdaniu którego otrzymuje certyfikat CEH.

Więcej informacji: Cyberbezpieczeństwo w Przemyśle Morskim | Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni (umg.edu.pl)

T. Neumann
25.08.2022