Kaszubski wyjazd integracyjny

Związki Zawodowe działające w Uniwersytecie Morskim w Gdyni zapraszają pracowników Uczelni do udziału w Kaszubskim Wyjeździe Integracyjnym do kompleksu wypoczynkowego spa "Wichrowe Wzgórze" w Chmielnie.

Wyjazd odbędzie się w dniach 1-3 grudnia 2023 roku. W programie przewidziano między innymi uroczystą kolację w dniu przyjazdu przy muzyce z DJ-em, następnego dnia ognisko z kiełbaskami nad jeziorem, przejażdżkę wozem drabiniastym z pochodniami, kolację przy kapeli kaszubskiej. Uczestnicy wyjazdu integracyjnego będą mieli możliwość nieodpłatnego korzystania z basenu, jacuzzi, sauny oraz bilardu.

Termin wyjazdu:

• 01.12 (piątek), godz. 16:00 - wyjazd autokarem (postój na parkingu Uczelni od ulicy Grabowo)
  • 03.12 (niedziela) około godz. 16:00 - powrót

Koszt wyjazdu pracownika*:

• 220 zł przy dochodach do 5300 zł na osobę w rodzinie
  • 440 zł przy dochodach powyżej 5300 zł na osobę w rodzinie

*Uwaga! Warunkiem tego kosztu jest wypełniony wniosek o dofinansowanie! Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od kwoty dofinansowanej potrącony będzie podatek po rozliczeniu kosztów wyjazdu.

Każda osoba zrzeszona w Związkach Zawodowych otrzyma dofinansowanie w wysokości 220 zł.

Osoby towarzyszące ponoszą całkowity koszt wyjazdu - 1100 zł (do rozliczenia).

Zapisy:

Osoby chętne mogą zgłaszać się wraz z wpłatą do biura Związku:

C27 / tel. wew. 219 lub wew. 353 / w dniach 15-24 listopada 2023 r. / w godzinach 10:00 - 13:00.

W przypadku rezygnacji osoba ponosi całkowity koszt wyjazdu.

Ilość miejsc ograniczona - 60 miejsc

B. von Schada Borzyszkowska