Kursy SPINAKER na Wydziale Nawigacyjnym UMG

Na Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zakończyły się kursy realizowane w ramach projektu "Prowadzenie bezpiecznych operacji ładunkowych na wybranych typach zbiornikowców" finansowanego z programu Narodowej Agencji Współpracy Akademickiej SPINAKER - Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia.

Ponad czterdziestu uczestników z różnych krajów uczestniczyło w kursach "Chemical Cargo and Ballast handling Simulator – IMO Model Course 1.37" oraz "Oil Tanker Cargo and Ballast Handling Simulator – IMO Model Course 2.06", realizowanych w formule blended learnig. Zajęcia teoretyczne zrealizowano zdalnie, zaś zajęcia praktyczne zostały poprowadzone w murach Uczelni na specjalnie w tym celu zakupionych symulatorach.

Oprócz praktycznych umiejętności Uczestnicy poznali także uroki naszego pięknego regionu i odwiedzili Hel. Jesteśmy pewni, że nasza oferta, doskonale wyposażone pracownie i profesjonalna kadra, sprawi, że jeszcze nie raz zagoszczą w naszych murach!

UMG Zespół ds. Nauki

A. Pawlak