Oferta UMG zaprezentowana podczas targów edukacyjnych w Warszawie

Na setki pytań zadawanych przez uczniów i ich rodziców przez dwa dni (10 - 11 marca 2023 roku) trwania największych w Polsce targów edukacyjnych, odpowiadali pracownicy Biura Promocji i Komunikacji oraz studentki z Wydziału Nawigacyjnego i Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości.

Podczas rozmów z tegorocznymi maturzystami przedstawiona została oferta edukacyjna naszej Uczelni, a także jej bogata historia, tradycje morskie i mundurowy charakter. Każda osoba odwiedzająca stoisko Uniwersytetu, mogła wziąć udział w konkursie z nagrodą główną w postaci puzzli z wizerunkiem statku szkolnego „Dar Młodzieży”.

Bilans XXXIX Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2023

• 20 000 odwiedzających,
  • 121 wystawców, w tym ponad 60 uczelni, 15 szkół i instytucji zagranicznych, szkoły ponadpodstawowe i policealne, wydawnictwa
  • 46 różnych spotkań, prezentacji i wykładów na scenie głównej i w 4 salach konferencyjnych

Targi edukacyjne są doskonałym miejscem na wymianę doświadczeń z innymi promującymi się szkołami wyższymi.

Salon organizowany jest co roku przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” we współpracy z władzami edukacyjnymi m.st. Warszawy.

UMG Zespół ds Promocji

Ł. Nowicki