Podpisanie porozumienia o współpracy z firmą Schneider Electric Polska

W dniu 28 listopada 2023 roku obyło się podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Morskim w Gdyni oraz firmą Schneider Electric Polska. Porozumienie zostało zawarte w celu rozwijania aktywności naukowo-badawczej, wdrażania rozwiązań innowacyjnych, a także oferty edukacyjnej w zakresie m.in. realizacji praktyk i staży studenckich.

W imieniu Uniwersytetu umowę podpisał Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju, prof. dr hab. inż. Tomasz Tarasiuk.
Ze strony firmy Schneider Electric Polska - Pan Jacek Łukaszewski, Prezes Zarządu.

Od lewej: Jacek Łukaszewski, Prezes Zarządu Schneider Electric Polska; prof. dr hab. inż. Tomasz Tarasiuk, Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju; Adam Brzeski, Dyrektor Regionu Północnego Pionu Sprzedaży Rozdziału Energii

M. Kidoń-Olejarz