Dzień Sportu 2024

Rywalizacja sportowa, drużyny składające się ze studentów i pracowników, wyścigi kajakowe, regaty żeglarskie, zawody rowerowe i wspinaczkowe, bitwa herbów – tak będzie wyglądał Dzień Sportu Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Wydarzenie rozpocznie się już w ten poniedziałek, 20 maja i potrwa do czwartku.

Pierwszego dnia zmagań sportowych, zostaną rozegrane III Mistrzostwa Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w Sudoku.

We wtorek uczestnicy przeniosą się do Ośrodka Rekreacyjnego Stella Maris na Kaszubach, gdzie rozegrany zostanie m.in.: wyścig kajakowy, wyścigi na deskach SUP, regaty żeglarskie.

Ostatnia część Dnia Sportu odbędzie się w nowo otwartym Centrum Sportu i Rekreacji UMG, gdzie odbędzie się m.in. bitwa herbów zawody wspinaczkowe, ergometry wioślarskie i przeciąganie liny.

Zwieńczeniem zmagań sportowych będzie uroczyste wręczenie medali, a także biesiada.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

UMG Zespół ds Promocji

M. Zajk