Reprezentanci UMG z ofertą edukacyjną w szkołach

Reprezentanci Uniwersytetu Morskiego w Gdyni kontynuują swoją podróż i przedstawiają ofertę edukacyjną naszej Uczelni w kolejnych szkołach.

Dnia 12 kwietnia 2024 roku pracownicy i studenci UMG odwiedzili Szkołę Okrętową i Techniczną CONRADINUM, a 16 kwietnia 2024 roku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdyni, prezentując ofertę edukacyjną i możliwości studiowania na kierunkach lądowych i morskich.

Ponadto delegacja promująca UMG odwiedziła także Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu w dniu 18 kwietnia 2024 roku oraz Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni w dniu 19 kwietnia 2024 roku, prezentując kierunki oferowane przez UMG.

Dzięki takim spotkaniom uczniowie mieli okazję bliżej poznać możliwości rozwoju zawodowego związane z branżą morską i lądową, a także zdobyć informacje na temat oferty edukacyjnej naszej Uczelni.

Biuro Promocji i Komunikacji