II Konferencja Centrum Transferu Technologii

25.03.2024

Szanowni Państwo,


Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w 2 edycji konferencji Academic Gdynia Innovation Days (GDYNIA I-DAYS) - wydarzeniu poświęconemu innowacjom, rozwojowi oraz inspirującej wymianie doświadczeń. To niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w świecie najnowszych trendów i perspektywicznych rozwiązań w różnych dziedzinach.
Data: 25-26.03.2024 r.
Miejsce: Aula im. T. Meissnera, Gmach Główny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Szczegółowy program konferencji wraz z sylwetkami naszych Panelistów jest już dostępny! kliknij PROGRAM I NASI PANELIŚCI

GDYNIA I-DAYS to miejsce, gdzie spotykają się liderzy branż, innowatorzy, naukowcy oraz pasjonaci technologii, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podczas konferencji odbędą się prezentacje, dyskusje panelowe, warsztaty praktyczne oraz networking, które pozwolą Państwu nawiązać wartościowe kontakty oraz zdobyć nowe spojrzenie na współczesne wyzwania biznesowe i technologiczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swojej wiedzy, poszerzaniem horyzontów oraz budowaniem relacji biznesowych. GDYNIA I-DAYS to miejsce, gdzie idea spotyka się z praktyką, a innowacyjne pomysły nabierają realnego kształtu.

Bezpośredni link do rejestracji: kliknij ZAREJESTRUJ!

Podczas Konferencji odbędą się również konkursy. Pierwszy z nich "Złota Gwiazda Innowacji" pozwoli na wyłonienie najbardziej innowacyjnego rozwiązania. Loteria fantowa pn. “Zapytaj eksperta, rozwiej swoje wątpliwości w Strefie wiedzy i weź udział w loterii fantowej" kierowana jest do wszystkich Uczestników, którzy chcą rozwinąć tematy prezentowane w trakcie paneli eksperckich związane z komercjalizacją i innowacjami.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminami załączonymi poniżej. 


Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia i bądź częścią inspirującej społeczności GDYNIA I-DAYS.

Centrum Transferu Technologii

 

Załączniki: