Nowa jednostka w strukturach UMG

Biuro Promocji i Komunikacji to nowa jednostka w strukturach Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Biuro rozpoczęło działalność 1 kwietnia 2022 roku, pracą biura kierować będzie Bartosz Tobieński.

Biuro Promocji i Komunikacji łączy dwa istniejące do tej pory zespoły: promocji, będący w strukturach Rektora ds. Studenckich oraz komunikacji online z Pionu Rektora. Biuro podlegać będzie bezpośrednio Rektorowi UMG prof. dr. hab. inż. kpt. ż.w. Adamowi Weintritowi. Nowa struktura ma zoptymalizować działania promocyjno-komunikacyjne uczelni.

Bartosz Tobieński ma ponad 25-letnie doświadczenie w pracy w mediach i obszarach związanych z promocją, marketingiem i komunikacją. Pracował w stacjach radiowych m.in. Radio Olsztyn, Radio Trefl Złote Przeboje oraz w Telewizji Polskiej. Odpowiadał za kształtowanie wizerunku i promocji hali ERGO ARENA, poprzednim pracodawcą były Międzynarodowe Targi Gdańskie SA. Kierownik Biura Promocji i Komunikacji będzie również pełnił funkcję pełnomocnika ds. kontaktów z mediami Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

B. Tobieński