UMG podczas festynów

Za nami pełna atrakcji sobota, podczas której Uniwersytet Morski w Gdyni zaangażował się w dwa wydarzenia rodzinne. 9 czerwca 2024 roku można było spotkać nas na Sopockim Pikniku Naukowym oraz na Festynie Zespołu Szkół Katolickich w Gdyni.

Nasze sopockie stanowisko promocyjne obfitowało w atrakcje. Odwiedzający nas goście mieli możliwość nauczenia się wiązania węzłów marynarskich czy przyjrzenia się z bliska prawdziwej kamizelce ratunkowej. Na kolorowym kole fortuny zamieściliśmy z kolei zadania, które należało wykonać, by wygrać uniwersyteckie upominki.

Ponadto, studenci z Koła Naukowego Nautica przedstawiali swoją działalność, a także drukowali na drukarce 3D zaprojektowane przez siebie breloczki w kształcie kotwic.

W tym samym czasie w Gdyni nasz wilczek morski wraz ze studentami i pracownikami Biura Promocji był obecny na festynie rodzinnym w Zespole Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II na Obłużu. Dzieci z chęcią fotografowały się z naszą uczelnianą maskotką i brały udział w przygotowanych konkurencjach. W zamian za poprawnie wykonane zadania dzieci otrzymywały uczelniane gadżety, a rodzice wraz ze starszymi pociechami mogli porozmawiać z nami o oferowanych przez Uniwersytet Morski w Gdyni kierunkach kształcenia.

Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniach i odwiedzenie naszego stanowiska.

UMG Zespół ds Promocji

M. Zajk