Prorektor ds. Kształcenia dr hab. Sambor Guze uczestnikiem debaty

Z jakimi wyzwaniami mierzą się uczelnie wyższe w czasie pandemii koronawirusa? Czy pandemia oznacza koniec dotychczasowego modelu studiowania? Jak wygląda nauka w czasie pandemii oczami studentów? To niektóre z tematów poruszone podczas debaty „Uczelnie w czasach pandemii”, w której udział wziął Prorektor ds. Kształcenia dr hab. Sambor Guze. Debata odbyła się 21 października 2020 roku w formule online, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Gospodarzem debaty był Redaktor Naczelny Gazety Wyborczej Trójmiasto – Grzegorz Kubicki, a udział w niej wzięli :

Dr hab. Sabor Guze – Prorektor ds. Kształcenia Uniwersytetu Morskiego w Gdyni,

Dr hab. Jerzy Kojkoł – Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej,

Prof. dr hab. Elżbieta Wtorkowska – Rektor Akademii Muzycznej w Bydgoszczy,

Dr Beata Pawłowska – Prorektor ds. Dydaktycznych i Studenckich Powiślańskiej Szkoły Wyższej,

Paulina Osuch – Przewodnicząca Samorządu Studentów Powiślańskiej Szkoły Wyższej.

Debatę można obejrzeć poniżej:

M. Kołodziejczak