Specjalne wydanie Akademickiego Kuriera Morskiego

8 grudnia 2020 roku, z okazji 100 – lecia Uczelni, ukaże się specjalne wydanie Akademickiego Kuriera Morskiego.

W tym szczególnym, grudniowym wydaniu pisma tworzonego przez pracowników i studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni opisana została bogata historia uczelni, tradycja Święta Szkoły i Apelu Pamięci. Nie zabrakło również relacji z minionych wydarzeń: uroczystej inauguracji roku akademickiego, regat kapitanów żaglowców, czy nominacji w Instytucie Morskim.

Czytelnicy Akademickiego Kuriera Morskiego będą mogli poznać plany inwestycyjne Uczelni i nowe wydawnictwa.

Wydanie wieńczą życzenia świąteczne od Rektora Uniwersytetu Morskiego dla studentów, pracowników, absolwentów i sympatyków Uczelni.

Egzemplarze drukowane Akademickiego Kuriera Morskiego dostępne będą na terenie Uczelni. Elektroniczna wersja zamieszczona zostanie na stronie internetowej.

Zapraszamy do lektury.

UMG Zespół ds Promocji