O pływalni

Zapraszamy Państwa do spędzenia aktywnie czasu w naszej placówce. To miejsce dla entuzjastów aktywnego relaksu.

Pływalnia znajduje się w samym centrum Gdyni. Jest ona obiektem Uniwersytetu Morskiego. W czasie roku szkolnego pływalnia realizuje program nauki pływania dla swoich studentów. W czasie wolnym od tych zajęć prowadzi również zajęcia dla szkoł podstawowych jak i dla szkółek pływackich. W wolnych godzinach zapraszamy również klinetów indywidualnych.

W naszym obiekcie dostępna jest niecka sportowa o głębokości od 1,10m do 3,15m w której na 6 torach pływackich o długości 25 metrów można doskonalić swoje umiejętności pływackie. Nad bezpieczeństwem pływających czuwa wykwalifikowana kadra ratowników.

Na terenie obiektu odbywają się liczne zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także różnego rodzaju mistrzostwa i zawody sportowe w  pływaniu.  Oferta przygotowana jest dla wszystkich zainteresowanych poprawą swojej kondycji niezależnie od wieku i umiejętności. Zapraszamy do odwiedzenia nas i znalezienia swojego osobistego trenera.

Basen jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji posiadamy podnośnik do opuszczania i podnoszenia z wody oraz przystosowane toalety i natryski.
 

Informujemy, że nie posiadamy przebieralni rodzinnej.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Pływalnia jest czynna według harmonogramu zajęć: https://umg.edu.pl/basen/harmonogram

Jakość wody w basenie: https://bip.umg.edu.pl/jakosc-wody-w-basenie-0

Akceptujemy karty FitProfit, BENEFIT oraz OK System.
 

 

Basen dla pracowników

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, do korzystania z naszej Pływalni. Szczegóły: https://umg.edu.pl/basen-dla-pracownikow

 

Podmiot udostępniający: 

UM w Gdyni