Kurs na przyszłość – wybierz studia w UMG

Nowoczesne kierunki studiów, nowo oddane centrum sportowo-rekreacyjne, prężnie działające koła naukowe, laboratoria i symulatory, statki szkolne, a także sekcje sportowe, wyjątkowy chór i pięknie położone akademiki - to tylko niektóre z atutów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, w którym trwa rekrutacja na studia.

Kształcimy oficerów floty handlowej oraz kadry inżynierskie i menedżerskie

Jesteśmy najstarszą uczelnią morską w Polsce i jedną z większych w Europie. Kształcimy na specjalnościach morskich, lądowych i offshore na Wydziale Elektrycznym, Mechanicznym, Nawigacyjnym oraz Zarządzania i Nauk o Jakości. Ponadto umożliwiamy zdobywanie wiedzy na studiach niestacjonarnych, podyplomowych, MBA oraz kursach kwalifikacyjnych i specjalistycznych.

Wyróżniki UMG

• 104 lata historii
  • specjalności morskie, lądowe i offshore
  • absolwenci cenieni na całym świecie
  • zajęcia w nowoczesnych symulatorach i laboratoriach
  • 850 miejsc w nowoczesnych, doskonale zlokalizowanych Studenckich Domach Marynarza
  • 48 uczelni wyższych w ramach ERASMUS+
  • doskonała lokalizacja
  • statki szkolne
  • kształcenie pod okiem praktyków
  • współpraca z biznesem
  • koła naukowe i sekcje sportowe

Odpowiadamy na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy

Stale monitorujemy bieżące zapotrzebowanie i zmiany na rynku pracy, a co za tym idzie - dopasowujemy kierunki i specjalności do aktualnych trendów.

Wybierz jeden z kierunków i zostań studentem UMG!

Rekrutacja w systemie elektronicznym

Termin zgłoszeń w systemie elektronicznej rekrutacji upływa 15 lipca 2024 roku. Należy pamiętać, że jest to także data, do której należy wgrać wszystkie wymagane dokumenty.

Zapoznaj się ze szczegółowym przebiegiem rekrutacji na stronie.

Zostań studentem Uniwersytetu Morskiego w Gdyni!

Przydatne linki:

UMG Zespół ds Promocji